Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Vedat Muriqi startues kundër Real Madridit

Vedat Muriqi startues kundër Real Madridit


14 March, 2022 @19:46

Mallorca do të përballet me Ral Madridin nga ora 21:00.

Në këtë ndeshje do të jetë startues edhe ylli i përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, për Mallorcan.

Mallorca gjendet në pozitën e 16 me 26 pikë, kurse Real Madridi në pozitën e parë me 63 pikë.

Mallorca XI: Rico, Maffeo, Raillo, Valjent, Costa, Baba, Sanchez, Kubo, Sevilla, Dani, Muriqi.

Real Madrid XI: Courtois, Vázquez, Nacho, Alaba, Mendy, Casemiro, Kroos, Valverde, Rodrygo, Vinicius, Benzema.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga