Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MALLORCA - VIDEO GOL

Vedati përsëri shënon

Vedati përsëri shënon


20 February, 2022 @20:14

Vedat Muriqi nuk ka të ndalur në LaLiga. Ai posa ka shënuar golin e barazimit për ekipin e tij Mallorca, që ishte deri vonë në disavantazh nga Real Betis 1-0, për të bërë rezultatin 1-1.

Sidoqoftë, pas kësaj Betis ka fituar një penallti dhe ka mposhtur Mallorcën në fund, 2-1.

 


 
Të gjitha lajmet nga La Liga