Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SERIE A

Vedati zëvendëson Immobile, Lazio fiton

Vedati zëvendëson Immobile, Lazio fiton


24 January, 2021 @20:02

Lazio ka fituar duelin ndaj Sassuolos me rezultat 2-1.

Savic Milinkovic 25’ dhe Ciro Immobile 71’ ishin shënuesit te Lazio, kurse për Sassuolon Francesco Caputo 6’.

Vedat Muriqi u inkuadrua në fushë në minutën e 86’ në vend të Immobiles.

Lazio me 34 pikë gjendet në pozitën e shtatë në Serie A.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A