Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PËRMBYTJET SHTYEJË NDESHJEN

Vëllaznimi-Liria, shtyhet

TOPSPORTI.COM/ D. Tunaj

Vëllaznimi-Liria, shtyhet


17 September, 2022 @15:28

Përballja e ekipeve që po gjinden në pjesën e poshtme të renditjes tabelare të Ligës së Parë Grupi A, Vëllaznimi dhe Liria është shtyer.

Ndeshja që i takonte xhiros së gjashtë të Ligës së Parë nuk është zhvilluar sot në stadiumin e qytetit të Gjakovës, pasi që për shkak të reshjeve të shumta të shiut, stadiumi është vlerësuar të jetë në gjendje të pamundur për tu luajtur ndeshja.

Ndeshja, sipas informatave që kemi siguruar pritet të zhvillohet nesër në të njëjtën kohë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë