Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Veseli me super gol nga distanca

Veseli me super gol nga distanca


10 April, 2021 @16:15

Frederic Veseli është regjistruar në listën e golashënuesve në ndeshjen e zhvilluar në Serie B mes skuadrës Virtus Entella dhe skuadrës së tij, Salernitana.

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare shënoi golin e parë të ndeshjes në minutën 14’ për fitoren 0-3 të Salernitanas.

Për Veselin ky është goli i tij i parë në këtë stinor për Salernitanan pas 20 ndeshjeve të zhvilluara.

Salernitana aktualisht renditet në pozitën e tretë në Serie B dhe është kandidate serioze për inkuadrim në Serie A.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A