Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VILLARREAL - ARSENAL

Villarreal - Arsenal, 11-shet startuese

Villarreal - Arsenal, 11-shet startuese


29 April, 2021 @20:01

Me fillim nga ora 21:00, Villarreali dhe Arsenali takohen në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Europa Leagues.

11-SHET STARTUESE:

Villarreal XI: Rulli; Foyth, Albiol, Pau Torres, Pedraza; Capoue, Parejo, Trigueros; Gerard Moreno, Chukwueze, Paco Alcácer.

Arsenal XI: Leno; Chambers, Holding, Mari; Smith Rowe, Partey, Xhaka, Ceballos, Saka; Ødegaard; Pépé.


 
Të gjitha lajmet nga Europa League