Të gjitha lajmet

ZYRTARE

Vojvoda zyrtarisht i Torinos!

Vojvoda zyrtarisht i Torinos!

27 August, 2020 @12:33

Gjithçka zyrtare!

Mërgim Vojvoda tashmë zyrtarisht lojtar i Torinos, një lajm shumë i mirë për futbollin e Kosovës.

Mbrojtësi anësor i përfaqësueses së Kosovës te Torino transferohet pas aventurës së suksesshme te Standard Liege në Belgjikë, kurse shuma që belgët do të pranojnë për Mërgimin është rreth 5.5 milionë euro + bonuset.

TRANSFER

Mërgim Vojvoda arrin në Torino

Mërgim Vovjoda në aeroportin e Torinos (Di Marzio)

25 August, 2020 @22:13

Tashmë gjithçka pranë zyrtarizimit. Mërgim Vojvoda shumë shpejt do të jetë edhe zyrtarisht pjesë e Torinos. Përfaqësuesi i Kosovës si…

INTER

Qëndrimi i Contes te Interi, njoftimi zyrtar

25 August, 2020 @19:37

Pas humbjes nga Sevilla në Europa League, filluan zërat për një largim të Contes nga Interi. E dilemat përfunduan sot.…

TE NAPOLI

Amir Rrahmani prej sot fillon me ekipin e ri

Foto: SCNapoli/fb

24 August, 2020 @14:03

Qendërmbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, para pak çastesh është uruar edhe zyrtarisht nga faqja e Napolit për arritjen te ekipi…

JUVENTUS

Tudor dorëhiqet nga Hajduku, shkon te Juventus

21 August, 2020 @18:45

Trajneri i deritashëm i Hajdukut, Igor Tudor, ka dhënë dorëheqje për t’u rikthyer te Juventusi. Tudor do të jetë ndihmësi…

BISEDIMET LAZIO - FENERBAHCE

Caicedo, Bastos + miliona për Muriqin

20 August, 2020 @12:34

Bisedimet ndërmjet Fenerbahçes dhe Lazios lidhur me transferimin e Vedat Muriqit në ekipin romak, kanë ardhur në një fazë tjetër.…

Të gjitha lajmet nga Serie A