Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VUSHTRRIA DUKET TJETËR ME TRAJNERIN E RI

Vushtrria bindshëm ndaj Dinamos në kontrolluese

Vushtrria bindshëm ndaj Dinamos në kontrolluese


26 January, 2024 @18:27

Skuadra e Vushtrrisë ka shënuar fitore bindëse ndaj Dinamos së Ferizajit në ndeshjen miqësore të luajtur sot. Ekipi që së fundi ka marr Granit Begollin trajner ka shënuar fitore 3-0 ndaj Dinamos, që kreu vjeshtën si lidere e Ligës së Parë - Grupi A. Golat në fitoren e vushtrriasve i shënuan Dior Zabërgja (20’), Drilon Fazliu (31’pen.) dhe Taulant Avdyli 38’.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë