Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NË "FERKI ALIU"

Vushtrria i kthehet fitores

Vushtrria i kthehet fitores


13 May, 2023 @23:57

Vushtrria po lufton për të përfunduar stinorin në vend të tretë të Ligës së Parë Grupi B dhe sot ka mposhtur Kikën thellë në shtëpi, Vushtrria 4-1 Kika [Daut Maxhuni 33pen., Granit Bllata 49, 68, Dardan Ademi 78 - Musli Imeri 57].

TABELA AKTUALE

Fitorja, bën që Vushtrria në vend të tretë të ketë 43 pikë nga 26 ndeshje, ndërsa Kika mbetet në 26 pikë si e teta në renditje.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë