Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VUSHTRRIA

Vushtrria shton në skuadër mbrojtësin e Onixit

Vushtrria shton në skuadër mbrojtësin e Onixit


10 January, 2022 @22:22

Liderja e Grupit B, Vushtrria, arriti marrëveshje me mbrojtësin e krahut, Zaid Nikaj.

Nikaj së fundi ishte pjesë e Onixit, derisa gjatë karrierës së tij ka luajtur edhe në disa klube nga Mali i Zi.

TABELA AKTUALE

Vushtrria gjatë këtij afati kalimtar, përveç Nikajt, në skuadër ka shtuar edhe lojtarët si Mario Teqja, Dior Zabërgja e Leart Emini.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë