Të gjitha lajmet

PREMIER LEAGUE

Ylli i Liverpoolit duke festuar, shtëpia i plaçkitet

Ylli i Liverpoolit duke festuar, shtëpia i plaçkitet

24 July, 2020 @13:49

Festa e titullit të Liveproolit, për yllin Fabinho ka kushtuar më shumë sesa për të tjerët.

Derisa Fabinho ishte duke e festuar titullin e Liverpoolit, disa persona hynë në shtëpinë e tij për t’ia vjedhur veturën dhe disa gjëra të çmueshme.

Vetura e Fabinhos është gjetur më vonë në qytetin e Wiganit.

Livrpooli pas 30 viteve arriti titullin në Premier League. Policia ka bërë të ditur se është duke u marrë me rastin.

LIVERPOOL

Momenti historik i pritur për 3 dekada

Foto: Liverpool/fb

22 July, 2020 @23:55

Liverpool përfundimisht ka ngritur trofeun e kampionit të Premier Leagues sonte, pas fitores ndaj Chelseat 5-3. Ekipi nga…

LIVERPOOL 5-3 CHELSEA

Tetëgolësh në Anfield, për trofeun dhe dramën për Champions

Foto: premierleague.com

22 July, 2020 @23:35

Liverpool ka arritur të shënojë fitore në një ndeshje krejtësisht të hapur dhe me plotë gola ndaj Chelseat 5-3 [Keita…

CHAMPIONSHIP

Befasi në xhiron e fundit, Swansea i Bersant Celinës në Play Off

22 July, 2020 @22:31

Në mënyrë befasuese është mbyllur xhiroja e fundit e Championshipit! Befasisht, Nottinghami është mposhtur 1-4 nga Stoke në shtëpi, e…

ASTON VILLA 1-0 ARSENAL

Villa pranë shpëtimit, Arsenali më i dobët në çerek shekullin e fundit

21 July, 2020 @23:15

Egjiptiani Mahmoud Trezeguet ka shënuar golin e vetëm dhe të fitores për ekipin e tij Aston Villa sonte, në përballje…

PREMIER LEAGUE

Befason Watfordi, shkarkon trajnerin dy xhiro para fundit

19 July, 2020 @15:59

Një lajm befasues nga klubi i Watfordit. Jo që ky klub nuk njihet për shkarkime të çuditshme, mirëpo nuk duket…

Të gjitha lajmet nga Premier League