Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ARBËRIA - FUSHË KOSOVA

Zabërgja e Murati shënojnë, Arbëria fiton

Zabërgja e Murati shënojnë, Arbëria fiton


3 October, 2021 @17:51

Një fitore mjaft e rëndësishme për Arbërinë në Ligën e Parë sot.

Skuadra nga Dobraja sot e mposhti 2-1 Fushë Kosovën, e vendimtarë në këtë fitore ishin golat e Muratit dhe Zabërgjes.

TABELA AKTUALE

Ky trepikësh e rendit Arbërinë në vendin e katërt të Grupit B të Ligës së Parë për momentin, kurse Fushë Kosova është e teta në këtë grup momentalisht.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë