Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Zeneli shënon për epërsinë e skuadrës së tij

Zeneli shënon për epërsinë e skuadrës së tij


13 February, 2021 @19:27

Arbër Zeneli ka shënuar golin e parë të ndeshjes Reims - Lens, për ta kaluar në epërsi skuadrën e Reimsit me 1-0 në minutën 12’.

Zeneli e nisi si titullar këtë ndeshje, ndërsa kosovari tjetër Valon Berisha po qëndron në bankë.


 
Të gjitha lajmet nga Ligue 1