Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GOLI I EDONIT

Zhegrova barazon me super-gol për Lille

Zhegrova barazon me super-gol për Lille


10 April, 2022 @16:42

Futbollisti i Kosovës Edon Zhegrova ka shënuar një super gol në stilin e tij për ekipin e tij Lille.

Ky është goli i dytë i krahut të Kosovës këtë sezon në Ligue 1, ku arriti gjatë afatit kalimtar dimëror prej Baselit zviceran.


 
Të gjitha lajmet nga Ligue 1