Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MILAN

ZYRTARE: Ibra përsëri rossoner!

ZYRTARE: Ibra përsëri rossoner!


27 December, 2019 @18:54

Tashmë është zyrtarizuar!

Suedezi Zlatan Ibrahimovic është rikthyer te Milani, me lojtarin në fjalë që ka nënshkruar kontratë deri në muajin qershor me këtë klub.

Zlatan do ta bartë fanellën me numrin 11, ndërkohë për këtë periudhë të kaluar te Milani do të përfitojë 3 milionë euro.

Kujtojmë që kjo është hera e dytë që Ibra do të luajë për Milanin. Nga hera e fundit ka kujtime të mira, titulli i Serie A-së në sezonin 2010/2011.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A