Të gjitha lajmet

MILAN

ZYRTARE: Ibra përsëri rossoner!

ZYRTARE: Ibra përsëri rossoner!

27 December, 2019 @18:54

Tashmë është zyrtarizuar!

Suedezi Zlatan Ibrahimovic është rikthyer te Milani, me lojtarin në fjalë që ka nënshkruar kontratë deri në muajin qershor me këtë klub.

Zlatan do ta bartë fanellën me numrin 11, ndërkohë për këtë periudhë të kaluar te Milani do të përfitojë 3 milionë euro.

Kujtojmë që kjo është hera e dytë që Ibra do të luajë për Milanin. Nga hera e fundit ka kujtime të mira, titulli i Serie A-së në sezonin 2010/2011.

L'EQUIPE

Një gjerman në vend të Piolit

19 February, 2020 @22:24

Skuadra e Milanit që po kalon nëpër krizë të madhe të rezultateve në dekadën e fundit dhe nuk po arrin…

TRAJNERI I RI

SPAL zyrtarizon Di Biagion

Foto: spalferrara.it

10 February, 2020 @16:19

Biancazzurrët e SPAL-it kanë zyrtarizuar sot trajnerin e ri të ekipit, Luigi di Biagio, pasi që ndanë rrugët me trajnerin…

SPAL

Leonardo Semplici pas historisë me klubin, pranë largimit

10 February, 2020 @8:43

Portieri i kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, shpejt pritet të bëhet me trajner të ri te ekipi i tij në Serie…

INTER - MILAN

Përmbysje fantastike në Madonnina, Interi lider

Foto: Inter/fb

9 February, 2020 @22:40

Qyteti i Milanos sonte frymon kaltër e zi, derisa Inter ka bërë përmbysje të madhe në pjesë të dytë të…

UDINESE - INTER

Interi me Lukakun vazhdon ndjekjen

2 February, 2020 @22:55

Me dy golat e shënuara nga ylli belg, Romelu Lukaku, Interi e mposhti Unidesen me rezultat 0-2. Golat erdhën në…

Të gjitha lajmet nga Serie A