Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MANCHESTER UNITED

ZYRTARE: Kontratë e re për Solskjaer

ZYRTARE: Kontratë e re për Solskjaer


24 July, 2021 @12:01

Kontratë e re për Ole Gunnar Solskjaer si kryetrajner i Manchester United!

Përmes një postimi zyrtar, klubi i Manchester United ka njoftuar që Solskjaer ka nënshkruar kontratë të re tri-vjeçare, e cila është e vlefshme deri në vitin 2024, me mundësi vazhdimi edhe për një vit tjetër.

Përkundër që ende nuk ka fituar ndonjë trofe, drejtimi që Solskajer i ka dhënë klubi gjatë këtyre viteve, ka bërë që ai të shpërblehet me kontratë të re.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League