Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PSG

ZYRTARE: Lionel Messi i PSG-së

ZYRTARE: Lionel Messi i PSG-së


10 August, 2021 @22:28

Tani më zyrtare.

Para pak çastesh, PSG ka zyrtarizuar super yllin Lionel Messi.

Messi ka nënshkruar kontratë deri më korrik të vitit 2023, me mundësi vazhdimi edhe për vitin 2024.

Super ylli argjentinas do ta bartë numrin 30 në fanellë.


 
Të gjitha lajmet nga Ligue 1