Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PREMIER LEAGUE

Zyrtare: Milot Rashica në Premier League

Zyrtare: Milot Rashica në Premier League


22 June, 2021 @17:26

Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, është zyrtarizuar te skuadra e Norwich Cityt në Premier League.

Rashica ka nënshkruar kontratë 4 vjeçare me Norwichin, derisa ka thënë se është shumë i emocionuar që do të jetë pjesë e skuadrës dhe Premier League.

Miloti gjatë karrierës së tij te Werder Bremeni luajti në 87 ndeshje dhe shënoi 21 gola.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League