Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

11-shet startuese: Brazili-Venecuela

11-shet startuese: Brazili-Venecuela


13 June, 2021 @22:48

Pas pak çastesh, saktësisht në ora 23:00 fillon edicioni i radhës i Copa America, që po mbahet në Brazil, pasi që organzimi në Argjentinë dështoi për shkak të pandemisë.

Dueli i parë, mes Brazilit dhe Venecuelës nis pas pak, ndërsa selektorët përkatës Tite dhe Jose Peseiro kanë vendosur për këto 11-she.

BRAZILI: Alisson; Marquinhos, Militao, Lodi, Danilo; Fred, Casemiro, Paqueta; Jesus, Richarlison, Neymar.

VENECUELA: Graterol; L Martinez, La Mantia, Gonzalez, Del Pino, Cumana; Moreno, J Martinez, Manzano, Casseres; Aristeguieta.


REKORD

Shënohet goli i 700 në Kampionatin Evropian

Evropiani

Shënohet goli i 700 në Kampionatin Evropian

13/06/21 @ 22:11

LAZIO

Sarri fton Vedat Muriqin, fati i tij vendoset pas kampit

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Sarri fton Vedat Muriqin, fati i tij vendoset pas kampit

13/06/21 @ 20:56

HISTORIKE

Anglia thyen akullin

Evropiani

Anglia thyen akullin

13/06/21 @ 20:53

EURO 2020

Jude Bellingham në histori të Kampionatit Evropian

Evropiani

Jude Bellingham në histori të Kampionatit Evropian

13/06/21 @ 20:44

HOLANDA - UKRAINA

Formacionet zyrtare: Holanda - Ukraina

Evropiani

Formacionet zyrtare: Holanda - Ukraina

13/06/21 @ 20:09

AUSTRIA - MAQEDONIA VERIORE

Austria e nis me fitore historike, debutim jo i mirë për fqinjtë tanë

Evropiani

Austria e nis me fitore historike, debutim jo i mirë për fqinjtë tanë

13/06/21 @ 19:51

ZYRTARE

Abrashi transferohet te skuadra zvicerane

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Abrashi transferohet te skuadra zvicerane

23/06/21 @ 13:53

ZVICRA GARANTON 1/8 E FINALES

Zvicra, vendi i parë nga pozitat e treta që siguron TOP16

Evropiani/International

Zvicra, vendi i parë nga pozitat e treta që siguron TOP16

22/06/21 @ 00:32

KONFIRMOHET DUELI TJETËR

Gati edhe çifti i dytë i të tetës së finales

Evropiani/International

Gati edhe çifti i dytë i të tetës së finales

22/06/21 @ 00:05

PARAKUALIFIKIMET

Ramadani: Nuk e diskutojmë fitoren nëse…

FFK Superliga/International

Ramadani: Nuk e diskutojmë fitoren nëse…

21/06/21 @ 23:47

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Finlanda-Belgjika

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Finlanda-Belgjika

21/06/21 @ 23:22

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Rusia-Danimarka

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Rusia-Danimarka

21/06/21 @ 23:17

FINLANDA 0-2 BELGJIKA

Belgjika fiton grupin, Finlanda në pritje

Evropiani/International

Belgjika fiton grupin, Finlanda në pritje

21/06/21 @ 23:12

RUSIA 1-4 DANIMARKA

Brilanca daneze shpërblehet në fund

Evropiani/International

Brilanca daneze shpërblehet në fund

21/06/21 @ 22:59

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Ukraina-Austria

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Ukraina-Austria

21/06/21 @ 20:20

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Maqedonia V. - Holanda

Evropiani/International/Sportistë shqiptarë në botë

Notat e futbollistëve: Maqedonia V. - Holanda

21/06/21 @ 20:13


 
Të gjitha lajmet nga International