Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DREJT EUROS

23-shja kroate për EURO

REUTERS/Arkiv

23-shja kroate për EURO


1 June, 2016 @12:00

Trajneri pak i njohur i Kroacisë, Ante Cacic, ka publikuar listën e 23 të ftuarve për EURO 2016, derisa skuadra gjendet në grupin e vdekjes me rivalë të fortë.

ORARI I NDESHJEVE

Portierë: Kalinic, Subasic dhe Vargic.

Mbrojtës: Corluka, Jedvaj, Schildenfeld, Srna, Strinic, Vida, e Vrsaljko.

Mesfushorë: Badelj, Brozovic, Coric, Kovacic, Modric, Perisic, Rakitic dhe Rog.

Sulmues: Cop, Kalinic, Kramaric, Mandzukic dhe Pjaca.


BERAT XHIMSHITI

Meritojmë më shumë

Kombëtarja/Sportistë shqiptarë në botë

Meritojmë më shumë

01/06/16 @ 09:51

MË NË FUND

FSHF zyrtarizon listën

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

FSHF zyrtarizon listën

31/05/16 @ 22:53

LISTA JOZYRTARE

De Biasi lë Rashicën, Xhimshitin e Shalën jashtë

UEFA Euro 2016

De Biasi lë Rashicën, Xhimshitin e Shalën jashtë

31/05/16 @ 21:33

TE IRLANDA

Dy lëndime te Irlanda para europianit

International/UEFA Euro 2016

Dy lëndime te Irlanda para europianit

31/05/16 @ 21:28

ANTONIO CONTE

Deri ku kjo Itali?

UEFA Euro 2016

Deri ku kjo Itali?

31/05/16 @ 21:10

GRANIT XHAKA

Xhaka ndërron numrin

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Xhaka ndërron numrin

31/05/16 @ 20:02

MBROJTËSI I TITULLIT

Del Bosque pa Iscon e Saulin në EURO

UEFA Euro 2016

Del Bosque pa Iscon e Saulin në EURO

31/05/16 @ 19:38

VEDAT MURIQI

Muriqi prezantohet te Gençlerbirligi

International

Muriqi prezantohet te Gençlerbirligi

31/05/16 @ 16:43

TURQIA NË EURO 2016

Lista e Terimit, gati

International/UEFA Euro 2016

Lista e Terimit, gati

31/05/16 @ 15:25

ANGLIA NË EURO

Rashford në EURO 2016, lista e plotë e Anglisë

UEFA Euro 2016

Rashford në EURO 2016, lista e plotë e Anglisë

31/05/16 @ 15:12

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016