Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Shkarkohet Wilmots


15 July, 2016 @15:38

Belgjika ka shkarkuar tranjerin Marc Wilmots, pasi që përfaqësuesja që vlerësohej lartë, është eliminuar në çerekfinale të europianit “Franca 2016”.

“Federata e Futbollit të Belgjikës ka ndërprerë marrëveshjen me trajnerin Marc Wilmots edhe pse kontrata e tij kishte afat deri në qershor të vitit 2018,” ka shkruar në njoftimin e saj faqja zyrtare e kësaj federate pak më parë.

Wilmots u kritikua shumë nga mediat se nuk ka mundur t’i koordinojë yjet e shumta të ekipit belg - që kanë gjeneratën e artë në dorë.


SHORTI

Takimet e xhiros së parë në Ligën e Parë

FFK Liga e parë

Takimet e xhiros së parë në Ligën e Parë

15/07/16 @ 14:36

HIDHET SHORTI

Takimet e xhiros së parë në Superligë

FFK Superliga

Takimet e xhiros së parë në Superligë

15/07/16 @ 14:02

RAUNDI I TRETË

Hidhet shorti i Champions League

Champions League

Hidhet shorti i Champions League

15/07/16 @ 12:57

EUROPA LEAGUE

Fund me fat për austriakët, mposhtet Kukësi

Europa League

Fund me fat për austriakët, mposhtet Kukësi

14/07/16 @ 22:42

TIRANA

Kosovari edhe tre vjet me Tiranën

FSHF Kategoria Superiore/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Kosovari edhe tre vjet me Tiranën

14/07/16 @ 22:01

GJAKOVË

Përforcohet Vëllaznimi

FFK Liga e parë/Transfere

Përforcohet Vëllaznimi

14/07/16 @ 21:20

10 VJET

Heronjtë e Juventusit

Serie A

Heronjtë e Juventusit

14/07/16 @ 19:59

EUROPA LEAGUE

Formacionet zyrtare: Austria Wien-Kukësi

Europa League

Formacionet zyrtare: Austria Wien-Kukësi

14/07/16 @ 19:55

EUROPA LEAGUE

Barazim për Shkëndijën

Europa League

Barazim për Shkëndijën

14/07/16 @ 19:36

LIRIA

Visar Berisha vazhdon me Lirinë

FFK Superliga/Transfere

Visar Berisha vazhdon me Lirinë

14/07/16 @ 17:49

LARGOHET

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

Russia 2018/Serie A

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

14/05/19 @ 11:16

NGRITEN

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

Russia 2018/International

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

15/03/19 @ 20:46

CLUB BENEFIT PROGRAM

Sa fituan klubet nga Botërori?

Russia 2018/Premier League/Ligue 1/La Liga/International

Sa fituan klubet nga Botërori?

04/12/18 @ 15:32

SUPER MARIO

Pensionohet edhe Mandzukic

Liga e Kombeve/Russia 2018/Serie A/International

Pensionohet edhe Mandzukic

14/08/18 @ 18:35

DITARI I FUNDIT RUS (23)

Botërori dhe vendi ynë

Russia 2018/International/Analiza

Botërori dhe vendi ynë

22/07/18 @ 11:02

FIFA RANKING

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

Liga e Kombeve/Russia 2018/Përfaqësuesja/International

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

18/07/18 @ 18:21

DITARI RUS (22)

Kampionët e Botës

Russia 2018/International/Analiza

Kampionët e Botës

16/07/18 @ 23:09

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

Russia 2018/International

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

15/07/18 @ 22:38

RUSSIA 2018 AWARDS

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

Russia 2018

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

15/07/18 @ 21:56

RUSSIA 2018 AWARDS

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

Russia 2018/International

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

15/07/18 @ 21:50


 
Të gjitha lajmet nga Russia 2018