Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

REUTERS/Arkiv

Shevchenko përballë Kosovës


15 July, 2016 @16:00

Ish sulmuesi i njohur i përfaqësueses ukrainase dhe ekipeve të njohura si Milan e Chelsea, Andriy Shevchenko, është emëruar trajner i ri i Ukrainës.

Ukraina ka pasur një europian për t’u harruar në Francë gjatë qershorit, ku nuk ka shënuar asnjë gol dhe ka pësuar tre humbje duke u eliminuar në fazën grupore.

Ukraina është në të njejtin grup me Kosovën në kualifikime për Kampionatin Botëror Rusia 2018.

Ndeshja e parë mes Ukrainës e Kosovës në kualifikime zhvillohet më 9 tetor në Ukrainë.


MEDIA

Kante pranë Chelseat

Premier League/Transfere

Kante pranë Chelseat

15/07/16 @ 15:41

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

SHORTI

Takimet e xhiros së parë në Ligën e Parë

FFK Liga e parë

Takimet e xhiros së parë në Ligën e Parë

15/07/16 @ 14:36

HIDHET SHORTI

Takimet e xhiros së parë në Superligë

FFK Superliga

Takimet e xhiros së parë në Superligë

15/07/16 @ 14:02

RAUNDI I TRETË

Hidhet shorti i Champions League

Champions League

Hidhet shorti i Champions League

15/07/16 @ 12:57

EUROPA LEAGUE

Fund me fat për austriakët, mposhtet Kukësi

Europa League

Fund me fat për austriakët, mposhtet Kukësi

14/07/16 @ 22:42

TIRANA

Kosovari edhe tre vjet me Tiranën

FSHF Kategoria Superiore/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Kosovari edhe tre vjet me Tiranën

14/07/16 @ 22:01

GJAKOVË

Përforcohet Vëllaznimi

FFK Liga e parë/Transfere

Përforcohet Vëllaznimi

14/07/16 @ 21:20

10 VJET

Heronjtë e Juventusit

Serie A

Heronjtë e Juventusit

14/07/16 @ 19:59

EUROPA LEAGUE

Formacionet zyrtare: Austria Wien-Kukësi

Europa League

Formacionet zyrtare: Austria Wien-Kukësi

14/07/16 @ 19:55

LARGOHET

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

Russia 2018/Serie A

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

14/05/19 @ 11:16

NGRITEN

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

Russia 2018/International

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

15/03/19 @ 20:46

CLUB BENEFIT PROGRAM

Sa fituan klubet nga Botërori?

Russia 2018/Premier League/Ligue 1/La Liga/International

Sa fituan klubet nga Botërori?

04/12/18 @ 15:32

SUPER MARIO

Pensionohet edhe Mandzukic

Liga e Kombeve/Russia 2018/Serie A/International

Pensionohet edhe Mandzukic

14/08/18 @ 18:35

DITARI I FUNDIT RUS (23)

Botërori dhe vendi ynë

Russia 2018/International/Analiza

Botërori dhe vendi ynë

22/07/18 @ 11:02

FIFA RANKING

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

Liga e Kombeve/Russia 2018/Përfaqësuesja/International

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

18/07/18 @ 18:21

DITARI RUS (22)

Kampionët e Botës

Russia 2018/International/Analiza

Kampionët e Botës

16/07/18 @ 23:09

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

Russia 2018/International

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

15/07/18 @ 22:38

RUSSIA 2018 AWARDS

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

Russia 2018

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

15/07/18 @ 21:56

RUSSIA 2018 AWARDS

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

Russia 2018/International

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

15/07/18 @ 21:50


 
Të gjitha lajmet nga Russia 2018