Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

TOPSPORTI/ Erdis Driza/ Arkiv

De Biasi ngushëllon Shqipërinë


26 November, 2019 @17:09

Trajneri legjendar i kombëtares shqiptare në futboll, italiani Gianni De Biasi, ka ngushëlluar para pak çastesh Shqipërinë, me rastin e termetit që ndodhi aty.

“Me gjithë zemrën time shpreh afërsinë, dhimbjen time, për viktimat dhe për të gjithë popullsinë e goditur nga tërmeti në Shqipëri. Shpresoj shumë që të ktheheni në normalitet sa më shpejt që të jetë e mundur, dhe se ka një ndihmë thelbësore për njerëzit që kanë humbur shtëpinë e tyre! Ngushëllime për ata që kanë humbur të dashurit në këtë përvojë të dhimbshme. Guxim dhe shumë forcë reagimi. Forconi Shqipërinë,” - ka shkruar De Biasi në llogarinë e tij të Facebookut.

Kujtojmë, De Biasi është trajneri që ka arritur suksesin më të madh me kombëtaren shqiptare në futboll, pasi që i siguroi asaj kualifikimin në Kampionatin e parë Evropian ndonjëherë, duke shkuar në EURO 2016.


KOMUNIKATË E FSHF-së

Shtyhet Kupa Pavarësia 2019

FSHF Kategoria Superiore/Sportistë shqiptarë në botë

Shtyhet Kupa Pavarësia 2019

26/11/19 @ 16:42

GJENDJE EMERGJENTE

Torcidat grumbullojnë ndihmat për Shqipërinë

Kombëtarja/International

Torcidat grumbullojnë ndihmat për Shqipërinë

26/11/19 @ 15:56

GJENDJE EMERGJENTE

Intelektualët grumbullojnë ndihmat për Shqipërinë

Kombëtarja/International

Intelektualët grumbullojnë ndihmat për Shqipërinë

26/11/19 @ 16:14

GJENDJE EMERGJENTE

Plisat ftojnë për ndihmë Shqipërisë deri në ora 15:00

Kombëtarja/International

Plisat ftojnë për ndihmë Shqipërisë deri në ora 15:00

26/11/19 @ 12:10

GJENDJE EMERGJENTE

Edhe KZJ mobilizohen për Shqipërinë

Kombëtarja/International

Edhe KZJ mobilizohen për Shqipërinë

26/11/19 @ 13:27

DISIPLINA E UEFA-së

Kosovës 5, Malit të Zi 15 mijë euro dënim nga UEFA

Evropiani/Përfaqësuesja

Kosovës 5, Malit të Zi 15 mijë euro dënim nga UEFA

26/11/19 @ 00:04

KOMUNIKATA

TKZ mobilizohet për ndihmë në vendet e prekura nga termetet e fundit

Kombëtarja/International

TKZ mobilizohet për ndihmë në vendet e prekura nga termetet e fundit

26/11/19 @ 12:03

MIRATOHET DORËHEQJA

Në kërkim të trajnerit të ri

FFK Liga e parë/Transfere

Në kërkim të trajnerit të ri

25/11/19 @ 16:14

WADA

Nikoqirllëku rus në rrezik, pas rekomandimeve të komisionit anti-doping

Evropiani/International

Nikoqirllëku rus në rrezik, pas rekomandimeve të komisionit anti-doping

25/11/19 @ 23:52

MALISHEVA 1-0 LIRIA

Malisheva triumfon, rrëzon Lirinë nga pozitat që dërgojnë në Superligë

FFK Liga e parë

Malisheva triumfon, rrëzon Lirinë nga pozitat që dërgojnë në Superligë

24/11/19 @ 15:11

SAMUEL NIKAJ

Trajneri i Lirisë, jep dorëheqje

FFK Liga e parë/Transfere

Trajneri i Lirisë, jep dorëheqje

25/11/19 @ 09:30

VËLLAZNIMI - ULPIANA

E dyta me radhë, Vëllaznimi shpreson!

FFK Liga e parë

E dyta me radhë, Vëllaznimi shpreson!

24/11/19 @ 15:02

TEUTA - SHERIFF, LINE UPS

Teuta i del me këtë 11-she përballë Sheriffit

FSHF Kategoria Superiore/Champions League

Teuta i del me këtë 11-she përballë Sheriffit

07/07/21 @ 18:20

ZYRTARE

Kukësi zyrtarizon përforcimin nga Brazili

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Kukësi zyrtarizon përforcimin nga Brazili

05/07/21 @ 15:58

KUKËSI

Kukësi vazhdon me lojtarë nga Superliga e Kosovës

FSHF Kategoria Superiore

Kukësi vazhdon me lojtarë nga Superliga e Kosovës

03/07/21 @ 12:03

KUKËSI

Kukësi merr futbollistin e Arbërisë

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Kukësi merr futbollistin e Arbërisë

02/07/21 @ 14:50

ZYRTARE

Godet Vllaznia, transferon Liridon Latifin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Godet Vllaznia, transferon Liridon Latifin

01/07/21 @ 18:21

SUPERIORE

Shqipëri, data e fillimit të Superiores

FSHF Kategoria Superiore

Shqipëri, data e fillimit të Superiores

28/06/21 @ 15:41

ARBËR ÇYRBJA

Vazhdojnë përforcimet te anëtari i ri i Superiores

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Vazhdojnë përforcimet te anëtari i ri i Superiores

19/06/21 @ 18:26

PARTIZANI

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

18/06/21 @ 13:17

TIRANË

Jurgen Bardhi vazhdon me ish-kampionin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Jurgen Bardhi vazhdon me ish-kampionin

17/06/21 @ 15:53

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05


 
Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore