Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

1 vit nga nata historike!


11 October, 2016 @16:31

Pikërisht në këtë datë në vitin 2015, Shqipëria shënoi fitore në takimin ndaj Armenisë, për ta shkruar kështu historinë duke u kualifikuar për herë të parë në një kampionat evropian.

EURO2016, Shqipëria u eliminua në fazën grupore, duke përfunduar skuadra e tretë në Grupin A, me një fitore e dy humbje.


ERGYS KAÇE

Kaçe përgënjeshtron mediat shqiptare

Shqipëria

Kaçe përgënjeshtron mediat shqiptare

11/10/16 @ 14:28

TRAJNERI

Shensoj në Pelister

International/Sportistë shqiptarë në botë

Shensoj në Pelister

11/10/16 @ 14:23

PARA NDESHJES

Sot vazhdon Superliga

FFK Superliga

Sot vazhdon Superliga

11/10/16 @ 10:21

ANDORRA-ZVICRA

Shaqiri asiston, Mehmedi shënon në fitoren e Zvicrës

Russia 2018/Sportistë shqiptarë në botë

Shaqiri asiston, Mehmedi shënon në fitoren e Zvicrës

10/10/16 @ 22:36

Grupi A: HOLANDA - FRANCA

Pogba përcakton fituesin

Russia 2018

Pogba përcakton fituesin

10/10/16 @ 22:29

U21

Shpresat mposhten bindshëm nga Izraeli

Shqipëria

Shpresat mposhten bindshëm nga Izraeli

10/10/16 @ 20:39

SPANJA

Pique tregon kohën e pensionimit

Russia 2018/International

Pique tregon kohën e pensionimit

10/10/16 @ 19:41

SORMANI

Partizani ndërpren bashkëpunimin me trajnerin italian

FSHF Kategoria Superiore

Partizani ndërpren bashkëpunimin me trajnerin italian

10/10/16 @ 15:31

KOLUMNE

Pak durim për Kosovën!

Kosova/Analiza

Pak durim për Kosovën!

10/10/16 @ 13:05

FTESAT E SHQIPËRISË U21

Alban Bushi shpall listën për ndeshje ndaj Kosovës U21

Shqipëria/Kosova

Alban Bushi shpall listën për ndeshje ndaj Kosovës U21

05/11/21 @ 11:53

TË FTUARIT

Southgate shpall listën kundër Shqipërisë

Kualifikimet për Botëror/Shqipëria

Southgate shpall listën kundër Shqipërisë

04/11/21 @ 15:53

FTESAT E KOSOVËS U21

Nees publikon ftesat për ndeshjen e Kosovës U21 ndaj Shqipërisë U21

Shqipëria/Kosova/International

Nees publikon ftesat për ndeshjen e Kosovës U21 ndaj Shqipërisë U21

03/11/21 @ 16:08

INCIDENTI NDAJ POLONISË

Pa shikues dhe 150 mijë franga gjobë

Kualifikimet për Botëror/Shqipëria

Pa shikues dhe 150 mijë franga gjobë

23/10/21 @ 01:06

WEMBLEY

Biletat Angli-Shqipëri në shitje

Kualifikimet për Botëror/Shqipëria

Biletat Angli-Shqipëri në shitje

21/10/21 @ 14:02

FIFA RANKING - TETOR 2021

Fitorja e madhe ndaj Hungarisë, ngrit Shqipërinë

Kualifikimet për Botëror/Shqipëria

Fitorja e madhe ndaj Hungarisë, ngrit Shqipërinë

21/10/21 @ 12:28

DEKLARATA E FSHF

FSHF: Tifozët polakë provokuan!

Shqipëria

FSHF: Tifozët polakë provokuan!

14/10/21 @ 10:44

FIFA

FIFA reagon ashpër pas incidentit në “Air Albania”

Kualifikimet për Botëror/Shqipëria/International

FIFA reagon ashpër pas incidentit në “Air Albania”

13/10/21 @ 11:24

SHQIPËRIA

Reja: Luajtëm si të barabartë, nuk e merituam humbjen

Kualifikimet për Botëror/Shqipëria

Reja: Luajtëm si të barabartë, nuk e merituam humbjen

12/10/21 @ 23:48

SHQIPËRI - POLONI

Polonia fiton në Tiranë, shuhen shpresat për Botëror

Kualifikimet për Botëror/Shqipëria

Polonia fiton në Tiranë, shuhen shpresat për Botëror

12/10/21 @ 23:05


 
Të gjitha lajmet nga Shqipëria