Të gjitha lajmet

MEDIA TALK

2W - kombinimi i ri Liverpoolit

2W - kombinimi i ri Liverpoolit

24 April, 2020 @18:21

Mediat angleze sot kanë nxjerrë spekulime të reja sa i përket opcioneve të transferimeve për liderin e Premier Ligës, Liverpool.

Tash po bëhet fjalë për kombinimin 2W.

Sky Sports ka bërë të ditur se sulmuesi i Gjermanisë Timo Werner 24 vjeç, është gati për të kaluar në radhët e liderëve të elitës angleze.

Liverpool duhet të aktivizojë klauzolën e lirimit të lojtarit të Leipzigut prej 55 milionë eurove, për ta marrë.

Në anën tjetër, W e radhës vjen nga Chelsea. Mesfushori i krahut me përvojë të madhe në Premiership, Willian, është në bisedime për ardhje te Liverpool posa t’i skadojë kontrata me Chelsean!

Braziliani 31 vjeç po shihet si opcion shumë i mirë nga ekipi i Jurgen Klopp për të plotësuar zbrazëtirat.

NGA KONFERENCA

UEFA rekomandon përfundimin e të gjitha kampionateve dhe garave të Kupës

21 April, 2020 @17:15

Në mbledhjen e sotme të UEFA-së me 55 anëtarët e saj, është shqyrtuar kalendari i garave për çdo shtet dhe…

ARSENAL

Shkodran Mustafi ndihmon me 16 mijë racione komunitetin

Foto: Arsenal.com

17 April, 2020 @23:28

Shkodran Mustafi që ka festuar sot ditëlindjen e 28 të tij ka bërë një donacion në The Arsenal Foundation, duke…

E FUNDIT

Legjenda angleze ndërron jetë pasi doli pozitiv në coronavirus

17 April, 2020 @12:46

Njëri ndër futbollistët legjendar të Leeds Unitedit, Norman Hunter, ka ndërruar jetë sot në spital pasi që ishte duke u…

ARSENAL

Futbollistët e Arsenalit s’kanë pranuar reduktimin e pagave

14 April, 2020 @22:53

Topçinjtë i kanë thënë yjeve të ekipit se situata në klub do të përkeqësohet nëse stinori aktual anulohet ose vazhdon…

NEWCASTLE UNITED

Newcastle shitet për £300mln

14 April, 2020 @22:12

Newcastle United është gati për t’u marrë në duar të sigurta. Pronari i ekipit Mike Ashley është shumë afër nënshkrimit…

Të gjitha lajmet nga Premier League