Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KAPITENI I KOSOVËS SHËNON PËR FITORE

Amir Rrahmani shënon në kohën shtesë, për t’ia sjellë fitoren Napolit

Amir Rrahmani shënon në kohën shtesë, për t’ia sjellë fitoren Napolit


13 January, 2024 @17:41

Qendërmbrojtësi dhe kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani është bërë hero i Napolit sot, pasi që ka shënuar në kohën shtesë golin e fitores për ekipin e tij.

Rrahmani ka shënuar në portën e kundërshtarit nga zona, për të sjellë fitore 2-1 në duelin e ekipit të tij ndaj Salernitanës, ashtu që ekipi t’i marr tre pikë të reja.

Napoli mposhti Salernitanën 2-1.

 


 
Të gjitha lajmet nga Serie A