Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

TE DRITA

Ardian Nuhiu i qetë edhe pas barazimit të madh

Pamje nga arkivi/ Foto: Levski

Ardian Nuhiu i qetë edhe pas barazimit të madh


23 July, 2021 @7:34

Trajneri shkupjan i Dritës, Ardian Nuhiu, ka vazhduar me qetësinë e tij dhe fytyrën krejt akull, edhe pse ekipi i tij arriti barazim heroik në përballje ndaj Feyenoordit mbrëmë në kuadër të Ligës së Konferencës.

Analiza e mirë e lojës, bashkë me paraqitjen e jashtëzakonshme të lojtrëve duket se të ketë sjellë këtë rezultat, ndërsa për ndeshjen e kthimit Nuhiu ka paralajmëruar “paraqitje të mirë”.

“Kemi analizuar kundërshtarin shumë dhe kemi pasur parasysh se do të kemi punë me një skuadër tejet të fortë. Përgëzoj lojtarët për angazhim dhe jam i kënaqur me rezultatin,” ka thënë Nuhiu fillimisht.

“Pas këtij barazimi edhe në Holandë do të udhëtojmë për të treguar paraqitje të mirë,” ka shtuar ai.

Drita mbrëmë në Fadil Vokrri të Prishtinës përkundër një dominimi total të mysafirëve të famshëm holandez me 22-78 % në posedim të topit dhe 1-15 shuta nuk ka pësuar dhe ka siguruar barazim! Pa thuajse asnjë gabim në mbrojtje me një angazhim të të gjithë lojtarëve, gjilanasit kanë regjistruar rezultatin më të mirë ndaj një ekipi kaq të famshëm evropian.


STATISTIKA TË PËRGJITHSHME NGA NDESHJA

Statistikat e frikshme, Drita i bëri ballë të gjithave

Conference League/FFK Superliga/International

Statistikat e frikshme, Drita i bëri ballë të gjithave

22/07/21 @ 23:41

DRITA 0-0 FEYENOORD

Betejë heroike, Drita barazon me Feyenoordin

Conference League/FFK Superliga

Betejë heroike, Drita barazon me Feyenoordin

22/07/21 @ 23:00

MIQËSORE

“Lewa” i Malishevës, tash po shënon në Suharekë

FFK Superliga/FFK Liga e parë

“Lewa” i Malishevës, tash po shënon në Suharekë

22/07/21 @ 20:09

TIRANA

Tirana zyrtarizon Hotin

FSHF Kategoria Superiore

Tirana zyrtarizon Hotin

22/07/21 @ 19:55

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Feyenoord

Conference League

Formacionet zyrtare: Drita - Feyenoord

22/07/21 @ 19:39

NGA FSHF

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

Kombëtarja

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

22/07/21 @ 17:03

ISTOG

4 ndarje te Istogu

FFK Superliga/FFK Liga e parë

4 ndarje te Istogu

22/07/21 @ 14:52

TRAJERI ME KONTRATË TË RE AFATGJATE

Norwich vazhdon besimin te Farke

Premier League/Transfere

Norwich vazhdon besimin te Farke

22/07/21 @ 14:45

STATISTIKA TË PËRGJITHSHME NGA NDESHJA

Statistikat e frikshme, Drita i bëri ballë të gjithave

Conference League/FFK Superliga/International

Statistikat e frikshme, Drita i bëri ballë të gjithave

22/07/21 @ 23:41

DRITA 0-0 FEYENOORD

Betejë heroike, Drita barazon me Feyenoordin

Conference League/FFK Superliga

Betejë heroike, Drita barazon me Feyenoordin

22/07/21 @ 23:00

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Feyenoord

Conference League

Formacionet zyrtare: Drita - Feyenoord

22/07/21 @ 19:39

PAS NDESHJES

Ramadani: Fitore jo komode

Conference League/FFK Superliga/International

Ramadani: Fitore jo komode

20/07/21 @ 20:48

PRISHTINA - CONNAH'S

Super Prishtina, drejt Uellsit me epërsi tri-golëshe!

Conference League/FFK Superliga

Super Prishtina, drejt Uellsit me epërsi tri-golëshe!

20/07/21 @ 19:53

STARTERS

Prishtina-Connah’s Quay Nomads, 11-shet startuese

Conference League/FFK Superliga/International

Prishtina-Connah’s Quay Nomads, 11-shet startuese

20/07/21 @ 16:10

NGA KONFERENCA

Mici: Cilësinë duhet ta dëshmojmë në fushë

Conference League/FFK Superliga/International

Mici: Cilësinë duhet ta dëshmojmë në fushë

19/07/21 @ 20:20

NGA KONFERENCA

Ramadani: Me përkrahje nga “Plisat” do të kemi forcë shtytëse

Conference League/FFK Superliga/International

Ramadani: Me përkrahje nga “Plisat” do të kemi forcë shtytëse

19/07/21 @ 20:14

DRAW RESULTS

Nëse bën befasinë e madhe, Dritën e presin zviceranët

Conference League/FFK Superliga/International

Nëse bën befasinë e madhe, Dritën e presin zviceranët

19/07/21 @ 14:44

DRAW RESULTS

Prishtina kupton kundërshtarin e radhës

Conference League/FFK Superliga

Prishtina kupton kundërshtarin e radhës

19/07/21 @ 14:34


 
Të gjitha lajmet nga Conference League