Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA TURKE

Aro Muric zyrtarizohet te ekipi i tij

Aro Muric zyrtarizohet te ekipi i tij


5 August, 2021 @21:24

Tani më zyrtare, Arijanet Muric në Superligën Turke.

Skuadra më e re e Superigës Turke, Adanaspor, ka arritur marrëveshje me portierin e përfaqësueses së Kosovës, Arijanet Muric, dhe do të jetë pjesë e skuadrës në formë huazimi.

Murici te Adanaspori do të jetë bashkëlojtar me Mario Balotelli, Younes Belhanda e Benjamin Stambouli.


 
Të gjitha lajmet nga International