Të gjitha lajmet

PREMIER LEAGUE

Arsenali nënshkruan me portierin Mat Ryan

Foto: Facebook

Arsenali nënshkruan me portierin Mat Ryan


22 January, 2021 @17:02

Mat Ryan është transferi i fundit i bërë nga Arsenali.

Portieri do t’i bashkohet londinezëve në formë huazimi nga Brightoni.

“Portieri australian Mat Ryan po bashkohet në huazim për pjesën e mbetur të sezonit nga Brighton & Hove Albion,” - thuhet në deklaratën në faqen zyrtare të klubit të Arsenalit.

Sa i përket transferimit, trajneri Mikel Arteta tha: “Ne e njohim Matin shumë mirë përmes performancave të tij me Brighton në sezonet e fundit dhe ai sjell cilësi shtesë në skuadrën tonë.

Mat ka përvojë shumë të mirë në Premier League dhe ka luajtur mbi 100 ndeshje në kampionat, gjë që do të na sjellë dobi shumë brenda dhe jashtë fushës. Ne e mirëpresim atë në Arsenal dhe presim të punojmë me të këtë sezon.”


PREMIER LEAGUE

Salah hyn në histori të ekipit

Premier League

Salah hyn në histori të ekipit

01/02/21 @ 14:35

BRIGHTON 1-0 TOTTENHAM

Humbja e dytë me radhë për Mourinhon

Premier League

Humbja e dytë me radhë për Mourinhon

31/01/21 @ 22:07

VIDEO

Shaqiri asiston në fitoren e Liverpoolit

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Shaqiri asiston në fitoren e Liverpoolit

31/01/21 @ 20:40

ARSENAL - UNITED

Arsenal-United barazojnë, City “gëzohet”

Premier League

Arsenal-United barazojnë, City “gëzohet”

30/01/21 @ 20:32

SPURS

Mou: Pas lëndimit të Kane-it, shpresat te Bale

Premier League

Mou: Pas lëndimit të Kane-it, shpresat te Bale

30/01/21 @ 11:59

SPURS

Konfirmohet se sa kohë do të mungojë Kane

Premier League

Konfirmohet se sa kohë do të mungojë Kane

30/01/21 @ 11:35

HAMMERS

West Ham prezanton Jesse Lingardin

Premier League/Transfere

West Ham prezanton Jesse Lingardin

29/01/21 @ 22:56

LIVERPOOL

Klopp: Na duhet një mbrojtës

Premier League/Transfere

Klopp: Na duhet një mbrojtës

29/01/21 @ 18:40

PREMIER LEAGUE

Trajneri i Wolves humanist i madh, dhuron 250 mijë euro

Premier League

Trajneri i Wolves humanist i madh, dhuron 250 mijë euro

29/01/21 @ 15:25

MEDIA TALK

Problemet në mbrojtje, Mustafi ‘shpëtimtari’ i Liverpoolit

Premier League/Transfere

Problemet në mbrojtje, Mustafi ‘shpëtimtari’ i Liverpoolit

29/01/21 @ 14:54


Të gjitha lajmet nga Premier League