Të gjitha lajmet

PREMIER LEAGUE

Arsenali pas talentit të Club Brugge

Arsenali pas talentit të Club Brugge


20 February, 2021 @23:05

Ekipi i Arsenalit është i interesuar për mesfushorin e Club Brugge, Odilon Kossounou dhe sipas Goal, mesfushori i talentuar do të jetë synimi kryesor i Gunners për afatin e verës.

20 vjeçari ka impresionuar me paraqitjet e tij në ligën e Belgjikës këtë sezonë dhe kjo ka bërë që shumë ekipe nga Italia dhe Spanja të shfaqin interesim për të, por ai do të preferonte një kalim të mundshëm në Premier League. Mbetet të shihet nëse një transfer do të ndodh.

Arsenali nesër e pret në Emirates Stadium Manchester City, me fillim nga ora 18:30, në kuadër të Premier League. Mikel Arteta dhe Pep Guardiola do të takohen, por kësaj radhe kundër njëri-tjetrit,


LIVERPOOL - EVERTON

Fitorja e parë në Anfield nga viti 1998

Premier League

Fitorja e parë në Anfield nga viti 1998

20/02/21 @ 21:02

PREMIER LEAGUE

Leeds United po pregaditen për largimin e Bielsas

Premier League

Leeds United po pregaditen për largimin e Bielsas

20/02/21 @ 19:40

TRANSFER

Tottenham dëshiron Skriniar

Premier League/Serie A/Transfere

Tottenham dëshiron Skriniar

20/02/21 @ 17:38

PREMIER LEAGUE

West Ham kontratë të re për Moyes

Premier League

West Ham kontratë të re për Moyes

20/02/21 @ 17:30

TRANSFER

Liverpool po mendon për DePaul

Premier League/Serie A/Transfere

Liverpool po mendon për DePaul

20/02/21 @ 17:20

SOUTHAMPTON - CHELSEA

Southampton vs. Chelsea, 11-shet startuese

Premier League

Southampton vs. Chelsea, 11-shet startuese

20/02/21 @ 12:31

EUROPA LEAGUE

Legjenda e Arsenalit thotë se lojtarët e ‘injoruan’ Odegaard kundër Benfica

Europa League/Premier League

Legjenda e Arsenalit thotë se lojtarët e ‘injoruan’ Odegaard kundër Benfica

20/02/21 @ 12:20

TRANSFER

Arsenali rivalizon Barcelonën për talentin Gil

Premier League/La Liga/Transfere

Arsenali rivalizon Barcelonën për talentin Gil

20/02/21 @ 10:40

PREMIER LEAGUE

Liverpool nënshkruan me djalin e legjendës së Everton

Premier League/Transfere

Liverpool nënshkruan me djalin e legjendës së Everton

20/02/21 @ 10:20

TRANSFER

Manchester United 150 milionë për Fati, Barcelona refuzon

Premier League/La Liga/Transfere

Manchester United 150 milionë për Fati, Barcelona refuzon

20/02/21 @ 10:10


Të gjitha lajmet nga Premier League