Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ARSENAL

Arsenali publikon listën e largimeve

Foto: Arsenal

Arsenali publikon listën e largimeve


3 June, 2021 @23:43

Pas një sezoni mjaft të vështirë, ku nuk arriti ta sigurojë një vend për në Evropë, Arsenali ka bërë publike listën me lojtarët të cilët do të largohen.

Dani Ceballos, David Luiz, Martin Odegaard dhe Mat Ryan nuk do të vazhdojnë me topçnjët stinorin e ardhshëm.

“Ju do të jeni përherë pjesë e familjes së Arsenalit dhe ju urojmë shëndet, lumturi dhe sukses në të ardhmen tuaj.” - është shprehur klubi në mesazhin lamtumirës.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League