Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PREMIER LEAGUE

Bale: Kam qenë i lumtur që kur jam kthyer në Tottenham

Foto: Gareth Bale

Bale: Kam qenë i lumtur që kur jam kthyer në Tottenham


28 February, 2021 @19:15

Gareth Bale ka thënë se ka qenë i lumtur tek Spurs që prej rikthimit nga Real Madridi, shkruan Goal.

Bale spikati sot në fitoren e Tottenham kunder Burnley me rezultat 4-0, ku shënoi dy gola dhe asistoi njëherë për Harry Kane.

Sulmesi nga Uellsi ka tetë paraqitje këtë edicion në Premier League, duke startuar në dy ndeshje.

“Kam qenë i lumtur gjatë gjithë sezonit. Në dhomat e zhveshjes ndihem komfort dhe po kënaqem”, u shpreh Gareth Bale.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League