Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Ballkani-Dukagjini, 11-shet startuese

Ballkani-Dukagjini, 11-shet startuese


13 November, 2023 @14:21

BALLKANI XI: Koliçi, Jashanica, Halili, Thaqi, Trashi; Ismajlgeci, Limaj, Gripshi; Hamidi, Kryeziu, Berisha.

DUKAGJINI XI: Muhaxhiri; Basri, Iseni, Dallku, Neziri; Feka, Hugo, Shabani; Syla, Morina; Solomon.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga