Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - FUSHË KOSOVA

Drita - Fushë Kosova, 11-shet startuese

TOPSPORTI / A.P

Drita - Fushë Kosova, 11-shet startuese


11 November, 2023 @12:18

Drita sot në Gjilan luan ndaj Fushë Kosovës mysafire.

11-SHET STARTUESE:

DRITA: Smakiqi; Besnik Krasniqi, Agyare, Thaqi, Ovouka; Broja, Dabiqaj, Baftiu; Ajzeraj, Prapashtica, Blerim Krasniqi.

FUSHË KOSOVA: Rugji; Berisha, Kutllovci, Thaqi, Hajdari, Dumani, Ajdini, Islami, Cenaj, Mëziu, Statovci.

Ndeshja fillon në ora 13:00.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga