Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI - FERONIKELI 74

Llapi - Feronikeli 74, 11-shet startuese

TOPSPORTI / A.P

Llapi - Feronikeli 74, 11-shet startuese


11 November, 2023 @12:15

Sot në ora 13:00, Llapi si vendas luan ndaj Niklit 74.

11-SHET STARTUESE:

LLAPI: Avdyli; Jashari, Bekteshi, Gashijani, Blakçori, Namani, Ahmeti, Emini, Musolli, Veliu, Januzi.

FERONIKELI 74: Meira; Musa, Lladrovci, Bruqi, Halili; Avdyli, Berisha, Rrahmani, Shabani, Bachare, Shillova.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga