Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIRIA - PRISHTINA

Liria vs. Prishtina, 11-shet startuese

TOPSPORTI / A.P

Liria vs. Prishtina, 11-shet startuese


11 November, 2023 @12:20

Me fillim nga ora 13:00, Liria sot e pret Prishtinën në Prizren.

11-SHET STARTUESE:

LIRIA: Shala; Dube, Zenunaj, Topalaj, Megameno, Beseni, Stafa, Gavazaj; Bunjaku, Rexhepi, Alidema.

PRISHTINA: Nika; Bytyqi, Ramadani, Muja, Gallapeni, Islami, Hamiti, Kryeziu, Hyseni, Kurtaj, Blesa.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga