Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BALLKANI - FERONIKELI

Ballkani - Feronikeli 74, 11-shet startuese

TOPSPORTI, A.P

Ballkani - Feronikeli 74, 11-shet startuese


20 August, 2023 @16:13

Para ndeshjes ndaj BATE-s në Play Off të Conference League, Ballkani ka punë me Feronikelin 74 në shtëpi në ligë.

11-SHET STARTUESE:

BALLKANI: Koliçi; Jashanica, Halili, Potoku, Trashi; Zyba, Limaj, Ramadani, Olivier, Tolaj, Berisha.

FERONIKELI 74: Bujupi, Lladrovci, Musa, Millaku, Haxhaj, Hajdari, Shillova, Shabani, Berisha, Rrahmani, Bardhoku.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga