Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI - DUKAGJINI

Llapi - Dukagjini, 11-shet startuese

TOPSPORTI, A.P

Llapi - Dukagjini, 11-shet startuese


20 August, 2023 @16:10

Në Podujevë sot mes vete takohen Llapi dhe Dukagjini.

Skuadrat startojnë kështu:

LLAPI: Avdyli; Jashari, Krasniqi, Bekteshi, Blakçori, Namani, Hyseni, Ahmeti, Vokrri, Cobian, Musolli.

DUKAGJINI: Haxhihamza; Dallku, Basri, Syla, Shala; Hugo, Feka, Shabani; Zulfiji, Santos, Merlaku.

Ndeshja fillon në ora 17:00.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga