Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BILETAT ONLINE - NË SHITJE

Dalin në shitje biletat për ndeshjen Ballkani-BATE Borisov

Dalin në shitje biletat për ndeshjen Ballkani-BATE Borisov


18 August, 2023 @17:06

Kampioni i Kosovës ka bërë të ditur para pak çastesh se kanë dalë në shitje biletat për ndeshjen e playoffit për kualifikim në fazën grupore të Ligës së Konferencës, të cilën Ballkani e luan ndaj BATE Borisovit bjellorus në Prishtinë.

Biletat mund të blihen në faqen zyrtare të Federatës, ndërsa çmimet janë:

Perëndim: 10 euro;
Lindje: 5 euro;
Veri: 3 euro;
Jug: 3 euro;
VIP: 25 euro.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League