Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIRIA - DRITA

Liria - Drita, 11-shet startuese

TOPSPORTI, A.P

Liria - Drita, 11-shet startuese


19 August, 2023 @16:10

Pas humbjes nga Ballkani në xhiron e parë, Liria në xhiron e dytë luan ndaj Dritës në Prizren.

11-shet startuese të skuadrave janë;

LIRIA: Hodaj; Topalaj, Zenunaj, Megameno, Dube, Beseni, Likaj, Stafa, Tijueza, Rexhepi, Petrus.

DRITA: Smakiqi; Agyare, Thaqi, Krasniqi, Salihu; Baftiu, Broja, Jashari; Ajzeraj, Selmani, Krasniqi.

Transferi i fundit i Lirisë, Festim Alidema, është në bankën rezervë,


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga