Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REFERËT KRYESORË

Gjyqtarët e xhiros së dytë në Superligë

Gjyqtarët e xhiros së dytë në Superligë


17 August, 2023 @21:05

Sot janë përcaktuar përmes shortit gjyqtarët e xhiros së dytë të Superligës. Kështu, xhiroja e dytë që nis të shtunën dhe përfundon të hënën, ka mësuar emrat e referëve kryesorë për përballjet e saja.

Mëposhtë, orari i ndeshjeve dhe gjyqtarët kryesorë të tyre:

E shtunë, 17:00
Malisheva - Fushë Kosova, Vigan Ibërdemaj;
Liria - Drita, Alban Shala;

E diel, 17:00
Ballkani - Feronikeli’74, Burim Jahmurataj;
Llapi - Dukagjini, Mervan Bejtullahu;

E hënë, 17:00
Gjilani - Prishtina, Dardan Çaka.

REZULTATET DHE ORARI.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga