Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MALISHEVA - FUSHË KOSOVA

Malisheva - Fushë Kosova, 11-shet startuese

Malisheva - Fushë Kosova, 11-shet startuese


19 August, 2023 @16:01

Janë publikuar 11-shet startuese të skuadrave për ndeshjen mes Malishevës dhe Fushë Kosovës.

Pas ndeshjes së shtyrë ndaj Gjilanit xhiron e kaluar, për Fushë Kosovën kjo do të jetë ndeshja e parë sezonale.

11-shet startuese:

MALISHEVA: Gashi; Pira, Prekazi, Kryeziu, Veliu; Vitija, Mustafa, Bruti; Hoti, Hazrollaj, Aliu.

FUSHË KOSOVA: Ruxhi; Kutllovci, Ajdini, Cenaj, Dumani, Thaqi, Krasniqi, Hajdari, Abazi, Mëziu, Statovci.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga