Të gjitha lajmet

STARTING XIs

Ballkani-Llapi, 11-shet startuese

Ballkani-Llapi, 11-shet startuese


22 November, 2020 @12:33

Para pak çastesh edhe skuadrat e Llapit e Ballkanit kanë bërë të ditura 11-shet zyrtare për ndeshjen që nis në ora 13:30 në Suharekë.

Ballkani, që kërkon të ngris epërsinë në krye të tabelës, i drejtuar nga Ismet Munishi dhe Llapi i Tahir Batatinës që po kërkon këndellje, dalin në fushë me:

BALLKANI XI: Armend Ruxhi; Armend Thaqi, Arbër Potoku, Bajram Jashanica, K. Gashi; Egzon Sinani, Ermal Krasniqi, Nazmi Gripshi, Edvin Kuc; Blend Baftiu; Mirlind Daku.

LLAPI XI: Steven Hoffman; Bunjamin Emini, Idrizi, Elvis Prençi, Peposhi; Shabani, Alban Ramadani, Engjëll Hoti, Edon Sadriu, Muhamet Hyseni; Ahmed Januzi;

ARBËRIA

Arbëria mposhtet në miqësoren ndaj Akhmat

FOTO / Arbëria

19 January, 2021 @22:54

Skuadra e Arbërisë u mposhtë nga skuadra ruse Akhmat me rezultat 3-1. Kjo ndeshje është luajtur në sistemin prej 3…

PRISHTINA

Prishtina me 3 miqësore pas Superkupës

FOTO / Prishtina

19 January, 2021 @20:34

Prishtina do të ndeshet me Dritën më 23 janar në kuadër të Superkupës së Kosovës. Më pas skuadra e Prishtinës…

PRISHTINA

Oto John dhe Mankenda nuk udhëtuan me Prishtinën

19 January, 2021 @20:30

Prishtina sot ka mbërritur në Antalya për fazën përgatitore. Te Prishtina nuk udhëtuan Oto John dhe Gauthier Mankenda për shkak…

PRISHTINA

Prishtina në Antalya, mban stërvitjen e parë

FOTO / Prishtina

19 January, 2021 @20:22

Skuadra e Prishtinës udhëtoi sot në Antalya për fazën përgatitore të dimrit. Prishtina sot gjithashtu ka mbajtur stërvitjen e parë…

DRENICA

Përforcimi i nëntë i Drenicës, vjen nga Brazili

19 January, 2021 @20:07

Skuadra e Drenicës ka shtuar në skuadër lojtarin brazilian, Jose Denisson. 23 vjeçari Denisson, së fundi ka qenë pjesë e…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga