Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Prishtina - Liria, 11-shet startuese

Prishtina - Liria, 11-shet startuese


17 September, 2023 @15:11

PRISHTINA XI: 12. Nika; 5. Islami, 7. Hyseni, 9. Kryeziu, 10. Krasniqi, 11. Muja, 14. Sinani, 20. Bytyqi, 22. Useini, 77. Pefqeli (kap.), 99. Blesa. Trajner: Debatik Curri.

LIRIA XI: Shala; Zenunaj, Topallaj, Likaj, Megameno; Beseni, Stafa, Rexhepi, Prins, Alidema; Trajner: Nedim Yigit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga