Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Dukagjini-Ballkani, 11-shet startuese

Dukagjini-Ballkani, 11-shet startuese


17 September, 2023 @15:13

DUKAGJINI XI: 30. Haxhihamza; 5. Basri (kap.), 77. Hugo, 44. Dallku, 93. Neziri; 25. Shabani, 8. Feka, 14. Morina, 23. Zulfiji, 10. Merlaku; 20. Çyrbja. Trajner: Armend Dallku.

BALLKANI XI: Koliçi; Halili, Jashanica, Thaqi, Trashi; Kuc (kap.), Zyba, Tolaj, Gripshi; Ramadani; Berisha. Trajner: Ilir Daja.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga