Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Superliga - Formacioni i javës (5)

Superliga - Formacioni i javës (5)


17 September, 2023 @20:21

Pas ndeshjeve të xhiros 5, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky:

Arlis Shala (LIR)

Trimror Selimi (LLA)-Dominik Ivkic (FKS)-Elton Basriu (DUK)-Besmir Demiri (GJI)

Andri Stafa (LIR) -Kushtrim Shabani (GJI)-Ergyn Ahmeti (LLA)

Prins Tjiueza (LIR)- Altin Mërlaku (DUK)- Oltion Bilalli (GJI)


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga