Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BALLKANI - SHKUPI

Ballkani - Shkupi, 11-shet startuese

Ballkani - Shkupi, 11-shet startuese


25 August, 2022 @19:33

Pas fitores 1-2 në Shkup, Ballkani ndeshjen kthyese ndaj Shkupit në Play Off të UEFA Conference League e luan sonte me fillim nga ora 20:00 në Prishtinë.

11-shet startuese të skuadrave janë këto:

BALLKANI: Stivi Frashëri; Armend Thaqi, Bajram Jashanica, Astrit Thaqi, Lumbardh Dellova; Edvin Kuc, Lindon Emërllahu, Meriton Korenica, Nazmi Gripshi; Ermal Krasniqi, Albion Rrahmani

SHKUPI: Naumovski; Brdarovski,  Abdulla, Sheji, Margvelashvili; Danfa, Alvarez, Queven; Hamidi, Cephas, Adetunji


 
Të gjitha lajmet nga Conference League