Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BALLKANI - TREPÇA '89

Ballkani - Trepça ‘89, 11-shet startuese

Ballkani - Trepça ‘89, 11-shet startuese


16 May, 2021 @14:45

Janë publikuar 11-shet startuese të Ballkanit dhe Trepçës ‘89, skuadra që sot ndeshen në Suharekë.

11-SHET STARTUESE:

BALLKANI: Ljuljanovic; Thaqi, Potoku, Jashanica, Berisha; Gashi, Kuc, Hoxha, Ermal Krasniqi, Baftiu, Daku.

TREPÇA ‘89: Hyseni; Pllana, Carbonieri, Berisha, Mashua, Dedia, Ardian Muja, Jashari, Arbnor Muja, Nimani, Shala.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga