Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BARAZIM NË BANJË!

Barazim në derbin e pjesës së poshtme të tabelës!

Barazim në derbin e pjesës së poshtme të tabelës!


27 April, 2024 @20:26

Phoenixi që priti sot Istogun nuk ka arritur të bëj më shumë sesa mysafirët për të bërë ndonjë dallim në ndeshje dhe për të shënuar ngritje në tabelë, pasi që ekipet mbetën me porta të qeta në fund, për barazimin Phoenix - Istogu 0-0!

TABELA AKTUALE

Të dyja skuadrat morën nga një pikë, ndërsa pozicionet e tyre mbesin të njëjta ende. Phoenix i nënti në renditje me 20 pikë nga 24 ndeshje, sa ka edhe Istogu i fundit!


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë