Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA E SPANJËS

Barcelona - Real Madrid, 11-shet startuese

Barcelona - Real Madrid, 11-shet startuese


12 January, 2022 @18:34

Sonte në Rijad të Arabisë Saudite mes vete në gjysmëfinalen e parë të Superkupës së Spanjës përballen Barcelona dhe Real Madridi.

11-SHET STARTUESE:

BARCELONA: Ter Stegen; Alves, Araújo, Piqué, Alba; Busquets, Frenkie de Jong, Gavi; Ferran Torres, Luuk de Jong, Dembélé.

REAL MADRID: Courtois; Carvajal, Militao, Nacho, Mendy; Casemiro, Kroos, Modric; Asensio, Vinicius Jr., Benzema.

Te Barcelona sonte do të debutojë Fernan Torres, i sapotransferuari nga Manchester City.

Ndeshja fillon në ora 20:00


 
Të gjitha lajmet nga La Liga